07 مرداد 1399 - 11:36 شناسه خبر: 12027 نسخه چاپی

انتصابات جدید در وزارت جهاد کشاورزی

انتصابات جدید در وزارت جهاد کشاورزی
در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، شاهرخ شجری به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع و محمدعلی طهماسبی به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب شد.

به گزارش کانون انجمن های صنایع غذایی ایران از وزارت جهاد کشاورزی، در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، شاهرخ شجری به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: انتظار است با رعایت کامل منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و بهره گیری از توان نیروی انسانی متخصص و متعهد که سرمایه های اصلی وزارت جهاد کشاورزی محسوب می شوند و با همکاری و تعامل با معاونین، مدیران، روسای سازمان ها، موسسات و شرکت ها، گام های موثری در جهت اعتلا و تحول و پویایی بخش بردارید.

وزیر جهاد کشاورزی همچنین در حکمی جداگانه، محمدعلی طهماسبی را به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است: به استناد صورتجلسه مورخ ۹۹/۴/۳۱ مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و در اجرای ماده ۲۹ اساسنامه به موجب این حکم به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منصوب می شوید.