11 فروردین 1399 - 10:56 شناسه خبر: 11888 نسخه چاپی

با حکم سرپرست وزارت جهاد کشاورزی؛

سرپرست جدید سازمان جنگل ها منصوب شد

سرپرست جدید سازمان جنگل ها منصوب شد با حکم سرپرست وزارت جهاد کشاورزی؛
عباس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در حکمی مسعود منصور را به سمت سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری منصوب کرد.

به گزارش کانون انجمن های صنایع غذایی ایران از وزارت جهاد کشاورزی، مسعود منصور طی حکمی از سوی سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به سمت سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است: نظر به اهمیت حفظ و احیا منابع طبیعی کشور به خصوص حفظ، احیا و صیانت از جنگل‌های کشور در کنار اهتمام کامل به حفاظت خاک با استفاده و متکی به انواع روش‌های بیولوژی و مکانیکی و انجام عملیات آبخیزداری و از همه مهم‌تر انجام کلیه این گونه اقدامات و عملیات با بهره‌گیری حداکثر از مشارکت مردم و بهره‌برداران در کنار احیا مراتع و پوشش‌های گیاهی، بنا بر سوابق ارزشمند علمی و اجرایی به موجب این حکم به سمت سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری منصوب می‌شوید.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در حکمی جداگانه ضمن قدردانی از زحمات دکتر خسرو شهبازی در مدت مسئولیت سرپرستی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اظهار امیدواری کرد: کماکان در مسؤولیت معاونت آبخیزداری این سازمان از تجربیات ارزنده وی، بهره‌مند شود.