13 تیر 1396 - 14:42 شناسه خبر: 6094 نسخه چاپی

مفتح در تشریح نشست فراکسیون صنایع غذایی مجلس؛

اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده با لحاظ دغدغه های مالیاتی تولیدکنندگان صنایع غذایی

اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده با لحاظ دغدغه های مالیاتی تولیدکنندگان صنایع غذایی مفتح در تشریح نشست فراکسیون صنایع غذایی مجلس؛
رئیس فراکسیون صنایع غذایی مجلس شورای اسلامی گفت:دغدغه های مالیاتی تولیدکنندگان صنایع غذایی در اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده از طریق کمیسیون اقتصادی مجلس پیگیری می شود.
 

 

محمد مهدی مفتح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص نشست امروز فراکسیون صنایع غذایی مجلس شورای اسلامی گفت: این فراکسیون با مدیران و تولیدکنندگان بخش صنایع غذایی کشور به صورت مستمر نشست‌های تخصصی و کارشناسی برگزار می‌کند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تولیدکنندگان صنایع غذایی با مسائل و مشکلاتی روبرو هستند که در صورت رفع آن وضعیت این صنعت ارتقاء می‌یابد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: نحوه تعیین مالیات بر ارزش افزوده در صنایع غذایی یکی از دغدغه های فعالان این صنعت است در این رابطه پیشنهاداتی در جلسه فراکسیون صنایع غذایی مجلس مطرح  و بررسی شد.

رئیس فراکسیون صنایع غذایی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:فراکسیون صنایع غذایی مجلس جمع‌بندی‌های لازم را برای رفع مشکل مالیات بر ارزش افزوده در صنعت غذایی کشور را انجام داده و نتیجه این  موضوع در قالب گزارش با توجه به اینکه کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده است را به این کمیسیون تخصصی ارجاع می دهد تا در اصلاح لایحه مذکور دغدغه‌های مالیاتی تولیدکنندگان صنایع غذایی لحاظ شود./