16 دی 1396 - 9:7 شناسه خبر: 6700 نسخه چاپی

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی Foodex ژاپن

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی Foodex  ژاپن
سازمان توسعه و تجارت ایران در نظر دارد هیاتی تجاری و بازاریابی متشکل از بنگاه های توانمند تولیدی و تجاری بخش های کشاورزی و صنایع غذایی به نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی Foodex کشور ژاپن اعزام کند. رویدادی که فعالان اقتصادی میتوانند برای شرکت در آن ثبت نام کنند.

 

محمدرضا مودودی، معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه و تجارت ایران، طی نامه ای موافقت این سازمان با اعزام هیات تجاری و بازاریابی جمهوری اسلامی ایران با همکاری گروه گردشگری پرشیا به کشور ژاپن همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی Foodex از تاریخ 15 لغایت 18 اسفندماه سال جاری، را اعلام کرده است.

نمایشگاه Foodex ژاپن بزرگترین نمایشگاه آسیا در زمینه غذا و نوشیدنی در سراسر ژاپن و جهان است و خریداران بسیاری از سراسر آسیا و جهان در این نمایشگاه شرکت میکنند که میتواند فرصت های کسب و کار تطبیقی و دسترسی به کانال های فروش متنوعی را برای  تجار و تولیدکنندگان ایجاد کند.

طبق هماهنگی های صورت گرفتهT  اعضای هیات ضمن بازدید از نمایشگاه مذکور و انجام مذاکرات تجاری با بنگاه‌های حاضر در نمایشگاه، نسبت به بازدید از واحدهای مرتبط با موضوعات نمایشگاه و برگزاری نشست مذاکرات تجاری B2B اقدام خواهند کرد.
علاقه مندان به شرکت در هیات تجاری و بازدید از این نمایشگاه میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های  7-02188561195 , 09394121210 گروه گردشگری پرشیا تماس حاصل نمایند.