18 دی 1397 - 16:20 شناسه خبر: 7382 نسخه چاپی

تقدیر از پیشکسوتان و کارآفرینان برتر در سومین دوره اهدای نشان امین الضرب

تقدیر از پیشکسوتان و کارآفرینان برتر در سومین دوره اهدای نشان امین الضرب
دو پژوهشگر فرهنگی، دو صنعتگر، دو پیشکسوت و دو فعال استارت‌آپی در سومین دوره مراسم امین‌الضرب موفق به دریافت نشان و لوح امین‌الضرب شدند.

به گزارش کانون انجمن های صنایع غذایی ایران از اتاق بازرگانی تهران در سومین دوره مراسم اعطای لوح و نشان امین‌الضرب علاوه بر اعطای تندیس و تقدیر از دو کارآفرین ویژه، هشت چهره فعال و اثرگذار در حوزه اقتصاد کشور با دریافت لوح و نشان امین‌الضرب مورد تقدیر و تشویق اتاق بازرگانی تهران قرار گرفتند.

در این مراسم که روز سه‌شنبه 18 دی ماه 1397 توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد، ابتدا از استاد محمدعلی موحد و استاد عزت‌الله فولادوند به عنوان دو چهره فرهنگی و پژوهشگر اثرگذار در حوزه اقتصاد تقدیر به عمل آمد.

پس از آن سیدابوالقاسم مرتضوی، از پیشگامان و پیشکسوتان صنعت آرد، خوراک دام و تاسیس کشتارگاه در کشور و موسس کارخانه آرد ستاره و لئون آهارونیان مدیرعامل شرکت ستی و از فعالان صنعت حمل‌ونقل به عنوان دو چهره پیشکسوت صنعت و اقتصاد با اهدای لوح و نشان امین‌الضرب تقدیر به عمل آمد.

هم‌چنین لوح و نشان امین‌الضرب به سلطان‌حسین فتاحی بنیانگذار کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان و اکبر ابراهیمی رئیس هیات مدیره گروه صنعتی پاکشوما به پاس فعالیت‌های صنعتی‌، تولید و ایجاد اشتغال از سوی اتاق بازرگانی تهران اهدا شد.

در ادامه این مراسم محمدجواد شکوری‌مقدم، بنیانگذار سایت‌های آپارات و فیلیمو و هم چنین سعید و حمید محمدی، بنیانگذاران سایت دیجی‌کالا موفق به دریافت لوح و نشان امین‌الضرب از اتاق تهران شدند.