08 فروردین 1398 - 17:22 شناسه خبر: 7479 نسخه چاپی

طی نامه ای از سوی سازمان ملل متحد به دبیرکل کانون انجمن های صنایع غذایی ایران صورت گرفت:

دعوت از کانون انجمن های صنایع غذایی ایران برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد

دعوت از کانون انجمن های صنایع غذایی ایران برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد طی نامه ای از سوی سازمان ملل متحد به دبیرکل کانون انجمن های صنایع غذایی ایران صورت گرفت:
سازمان ملل متحد از کاوه زرگران، دبیرکل کانون انجمن ها ی صنایع غذایی ایران برای شرکت در هفتاد و سومین مجمع عمومی این سازمان که همزمان با صدمین سالگرد تاسیس سازمان بین المللی کار برگزار می شود، دعوت به عمل آورد.

به گزارش کانون انجمن های صنایع غذایی ایران، هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل متحد دهم ماه آوریل سال میلادی جاری با حضور سران عالی رتبه کشورهای مختلف در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک برگزار خواهد شد.

در این جلسه که همزمان با صدمین سالگرد تاسیس سازمان بین المللی کار برگزار می شود، راه حل ها و توصیه هایی برای آینده کار در جهان مورد بحث و گفت و گو قرار خواهد گرفت.

گفتنی است کانون انجمن های صنایع غذایی ایران از سال گذشته با هدف حضور فعال و گسترده در مجامع بالادستی بین المللی به عضویت شورای اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل متحد (اکوساک) درآمده است که به این تشکل این امکان را می دهد تا علاوه بر حضور در جلسات رسمی این سازمان با سازمان های تابعه، دبیرخانه، کارگزاری ها و صندوق های مالی سازمام ملل وارد تعامل اقتصادی شود.