30 آبان 1396 - 12:29 شناسه خبر: 6569 نسخه چاپی

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه (prodexpo) در مسکو برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه (prodexpo) در مسکو برگزار خواهد شد.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه فدراتیو از تاریخ 16 تا 20 بهمن ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های اکسپوسنتر مسکو برگزار خواهد شد. اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه هیاتی تجاری به سرپرستی کاوه زرگران، عضو هیات مدیره این اتاق، برای بازدید از این نمایشگاه اعزام خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون انجمن های صنایع غذایی ایران، نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه یکی از مهم ترین نمایشگاه های صنعت غذا در این کشور است و در دوره پیش در فضایی بیش از هزار متر مربع و با حضور دو هزار شرکت کننده از 65 کشور جهان و با برپایی 31 پاویون اختصاصی ملی برگزار شده است. 

بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه امسال از تاریخ 16 تا 20 بهمن ماه در مرکز نمایشگاهی اکسپوسنتر میکو برگزار خواهد شد. 

اتاق بازرگانی ایران و روسیه در نظر دارد هیات بلند پایه تجاری به سرپرستی کاوه زرگران عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه جهت بازدید از این نمایشگاه به این کشور اعزام کند. 

با توجه به اهمیت این رویداد و شرایط مناسب بازار روسیه برای جذب محصولات غذایی تولیدکنندگان ایرانی، فعالین اقتصادی که تمایل به حضور در این هیات و بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی روسیه را دارند، حداکثر تا تاریخ 6 آذر ماه مشخصات خود را به شماره نمابر 88881938 یا پست الکتریکی info@ifif.ir ارسال نمایند.