01 آذر 1396 - 11:32 شناسه خبر: 6570 نسخه چاپی

در مراسم روز ملی کیفیت؛

برندگان جایزه ملی کیفیت غذای ایران معرفی شدند

برندگان جایزه ملی کیفیت غذای ایران معرفی شدند در مراسم روز ملی کیفیت؛
روز گذشته و در جریان برگزاری مراسم روز ملی کیفیت ایران، شرکت های غذایی که موفق به دریافت جوایز اهتمام و اشتهاربه کیفیت در تولید محصولات خود شده بودند با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران و دبیرکل کانون انجمن های صنایع غذایی ایران، معرفی شدند و با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی کانون انجمن های  صنایع غذایی ایران، مراسم روز ملی کیفیت روز گذشته با وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران،رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران،  رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی ایران و  دبیرکل کانون انجمن های صنایع غذایی ایران در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد. 

در این مراسم که به مناسبت سالروز روز ملی کیفیت در ایران برگزار شده بود، از شرکتها و سازمانهای منتخب در حوزه های مختلف به پاس حرکت در جهت ارتقای کیفیت تولید و ارائه خدمات، تقدیر به عمل آمد. 

شرکت های برتر غذایی بهروز نیک، حلوا شکری عقاب، صنایع غذایی کوروش، کدبانو، مارگارین که موفق به کسب امتیاز اشتهار به کیفیت در تولید محصولات خود شده بودند، لوح تقدیر خود را از رئیس سازمان ملی کیفیت ایران و دبیرکل کانون انجمن های صنایع غذایی ایران دریافت کردند و شرکت های  بازرگانی آرد آذر غله، آرد پوسان، ستاره یخی آسیا، کاسل نوش و میهن نیز که امتیاز اهتمام به کیفیت در تولید محصولات را کسب کرده بودند، معرفی و تقدیر به عمل آمد.

جایزه ملی کیفیت غذای ایران، در راستای سیاست های سازمان ملی استاندارد ایران برای برگزاری بخشی این جوایز، برای اولین بار به عنوان جایزه بخشی  از جایزه ملی کیفیت ایران جدا و برگزاری آن با هماهنگی سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران به کانون انجمن های صنایع غذایی ایران واگذار شده است.

گفتنی است مراسم ویژه اهدای جوایز ملی کیفیت غذای ایران توسط کانون انجمن های صنایع غذایی ایران و با همکاری سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان غذا و دارو، دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد و از شرکت‌هایی که موفق به دریافت امتیاز اشتهار و اهتمام به کیفیت شده اند، در این مراسم تقدیر به عمل خواهد آمد.